Pulmad talus

Setomaa Turismitalo on 20 aasta joooksul saanud olla osa väga erilistest ja maagilistest hetkedest, mis on loodud armsate paaride, nende lähedaste, külaliste ja taustajõudude poolt. Aitäh teile!

Meie meeskond ise pulmakorraldusega ei tegele aga oleme oma nõu ja jõuga alati abiks Teie soovide ja unistuste täideviimisel. Sellel pulma-eri lehel püüame anda edasi niipalju ideid ja erinevaid võimalusi piltide näol, mis meile on lahkelt jagamiseks antud paaride poolt, kes meie juures oma tähtsat päeva tähistanud on.  Detailid on olulised ja loovad suure pildi. Loodame, et leiad siit endale endale inspiratsiooni, ilu ja armastust on neis piltides külluslikult.

 

Kompleks

Pulmapidudeks soovitame broneerida kogu kompleksi tervikuna. See tagab täieliku privaatsuse ja teisi külastajaid samal ajal vastu ei võeta. Suvel majutame u 80 inimest, erilahendustega ka veidi rohkem. Saunade kaminasaalid annavad võimaluse puhkeruumiks ja toitlustamiseks nt bändile, peokorraldajatele, samuti lastega tegelemiseks. Kompleksi territooriumil leiab mitmeid maagilisi paiku tseremoonia läbiviimiseks. 
Kohapeal saate lasta fantaasial lennata, kuidas oma armastust võiks tähistada koos pere ja sõpradega. Meil on palju ruumi, avarust ja hingematvaid vaateid. Inspiratsiooninurgake ruumi loomiseks nii sees, kui väljas.

 

Külaliste vastuvõtt ja tervituslaud

Külaliste tervitamiseks sobib roheala kompleksi esimeses osas, Taivaalodse Nulka terrass või muu just Teile sobiv koht. Võib teha lihtsama vastuvõtu või kasutada erilisi detaile, mis sobivad kogu peo stiiliga hästi kokku ja seovad tervikuks. Häid ideid selleks...

 

Tseremoonia ja altar

Paaride lemmikkohaks registreerimise läbiviimisel on Talli ja Tiigi Nulka vaheline roheala, järvekese kaldal. Vaade avaneb Meremäe mäele ...mäenõlv, voolav vesi, mets - imeline kooslus. 
Erilise sündmuse saab läbi viia ka suitsusauna taguse tiigi purdel, ümbritsetuna veidi metsikumast loodusest. 
Ka meie kaasikus on paari pandud, majadest veidi eemal, keset lokkavat rohelust.

Altar on osa paaripaneku maagiast ja selle valmimise eest kannavad hoolt pulmakorraldajad/dekoraatorid või pruutpaar ise. Siin on mõned näited meie õuel olnud altaritest..

Armsad paarid, saate ise endale sobiva koha leida, tulge vaatama.

 

Peolaud ja dekoratsioonid

Taivaalodse Nulk'a saal mahutab pika laua taha istuma max 120 inimest, ruumi jagub veel ka bändile ja tantsupõrandale. 
Saali kujunduses on eelistatuim variant klassikaline U-kujuline laud. Huvitava stiili saab luua ka eraldatud laudkondadega. Meil on talule kohaselt saalis suured puidust lauad ja pingid. Soovi korral luua pidulikum õhkkond, on võimalik meilt eraldi rentida kattega toole. 
Saali kujundusega saate luua oma peostiili. Vahel on tunne, et meil käivad haldjad ja võlurid - vaid mõne tunniga on lihtsast ruumist loodud maagiline peopaik. Oleme näinud uskumatult kauneid laua ja saalikaunistusi. Kõik, mida suudad ette kujutada, on võimalik ka ellu viia. Imetle võlurite kätetööd :)

Põnevate nüanssidega ruumi loomises väljendatakse pruudi ja peigmehega seotud isiklike teemasid ning need on nii põnevad ja  leidlikud. 

 

Toitlustamine

Tavapäraselt pakume pidudel enda kokkade käte all valminud toitu, peamiselt klassikalist eesti peolaua valikut ja sekka seto roogasid. Kui aga teil on enda lemmik catering, siis on võimalik ka teistel toitlustajatel meie juures laud katta. 

 

Mõned kaunid pulmapäevad Setotalus