Suvemajutus

KUURI NULK

Kuuri Nulk on suvine kuuripealne tuba 6  voodiga (max 10 in).  Toas puudub tualett ja pesuruum. Tuba on sobilik variant suuremale seltskonnale täiendavate ööbimiskohtade vajadusel. Tualeti ja pesemise võimalus on sel juhul majas, mille Sinu seltskond rendib.
Kui on aga soov seda tuba täiesti eraldi ja sõltumatult kasutada, siis on välitualeti kasutamise võimalus. Kokkuleppel tagame ka pesemise võimaluse. 

 

MÕTSA NULK

Mõtsa Nulgas ehk suveaidast majutuseks kohandatud hoones on 4 tuba kokku 19 kohaga, millest enamik naridel.   Mõtsa Nulk on abiks suuremate seltskondade majutumisel või privaatsemat olemist ja askeetlikumaid tingimusi nautivale seltskonnale. Privaatsus metsatukas, grillimise võimalus koos grillimaja kasutusega, nüüd ka majas pesemisvõimalus ning tualet - see kõik on Mõtsa nulgas ööbivate külaliste päralt. 

 

TALLI SUVEMAJUTUS

Talli Nulk'as on kaks lihtsat, suvist lisatuba, kus saab majutuda kokku 4-6 inimest. Sissepääs tubadesse on maja välisküljest ja toad sobivad suuremale seltskonnale täiendavateks ööbimiskohtadeks. Tualeti ja pesemise võimalus on majas sees.
Soovi korral eraldi broneerida neid tube, on välitualeti kasutamise võimalus ja kokkuleppel tagame ka pesemise võimaluse.

 

Tubade hinnas on:

  • toa kasutus saabumise päeval al 16.00 kuni järgmise päeva  11.00-ni;
  • voodipesu, käterätid, saunalinad;
  • pesu- ja tualettruumides tualettpaber, ühekordsed rätid ja seep (šampoonid ja muud pesemisvahendid ei ole maja hinna sees);
  • talu spordiväljakute kasutus;
  • tasuta WIFI ühendus.

 

TELKIMINE

 

Hinnad:

 

Hooajal (15.05-15.09)   P-N

ja hooajaväliselt

Hooajal (15.05-15.09)   R, L
Majutuskoht Mõtsa Nulk 20.00 € 25.00€
Majutuskoht
Kuuri Nulk, Talli suvetuba
20.00€ 25.00€
Lisavoodi 10.00€ 15.00€
Telkimine    

Lisavõimalused:

  • Hommikusöökide ja muude meelepäraste söögikordade, saunanäkside võimalust küsi meilt eraldi
  • Soovid meil peatumise ajal mõnusalt aega veeta lähiümbruses?  Küsi ja püüame anda parimaid soovitusi 

Info majutujale

Renditingimused